Mrazivé príbehy z drsného severu

Zachráň svojich spolužiakov pred vrahom!

28. 11. 2017
Zmeraj si sily s vrahom a zachráň čo najviac svojich spolužiakov!

Prichádza Fabian Risk.
Nová postava v severských detektívkach, ktorú si určite obľúbite. Prvá kniha v sérii Obeť bez tváre sľubuje vynikajúce krimi a my sme pre vás pripravili špeciálnu aplikáciu, hru, v ktorej musíte zachrániť čo najviac svojich spolužiakov, kým ich nepozabíja brutálny vrah.
Prečo?

Najskôr pár slov o zápletke novinky Obeť bez tváre.
Učiteľa pracovného vyučovania nájdu brutálne zavraždeného v jeho dielni. Vrah pri tele zanechal fotografiu triedy zo začiatku osemdesiatych rokov. Obeť mala na fotografii tvár prečiarknutú krížikom.
Čoskoro sa zistí, že obeťou je jeden z dávnych spolužiakov policajného vyšetrovateľa Fabiana Riska. A je jasné, že vrah postupuje podľa diabolsky zostaveného plánu.
Zďaleka nie je koniec a dochádza k ďalej vražde...

Fabian Risk sa s rodinou vracia do Helsingborgu, svojho rodného mesta, kde dlhé roky pracoval v štokholmskej polícii.

Niekoľko prípadov vrážd, rad lúpeží vozidiel s peniazmi a pedofilná sieť, kde všetkých oslobodili pre nedostatok dôkazov. A napokon v túto zimu ho v podstate vykopli po nielen nepochopiteľnom, ale aj nelegálnom vniknutí na izraelské veľvyslanectvo.

Fabian rozbieha vyšetrovanie a nechtiac v ňom ožívajú spomienky na zabudnuté nezrelé lásky aj brutálne šikovanie na škole. Spomienky, na ktoré nie je veľmi hrdý.
Čoskoro je čoraz hlbšie zapletený do prípadu, kde napokon nie je nič také, ako sa zdá, a nebezpečenstvo sa stupňuje. To všetko má osudné následky nielen preňho samého, ale aj pre jeho najbližšie okolie.
Vrah zabíja spolužiakov a na jeho zozname je aj Fabian Risk!

 

Zachráň svojich spolužiakov!

V knihe Obeť bez tváre zabíja vrah spolužiakov...a dostal sa aj do našej hry. Každý z triedy môže byť vrahom a ty ho musíš čo najskôr odhaliť.
Klikneš na tvár spolužiaka a tým ho zachrániš...ale vzápätí je na rade vrah a jedného zo spolužiakov zabije. Takto sa striedate, až kým nenájdeš vraha. Koľko spolužiakov si zachránil? Viac ako ich stihol zabiť vrah?

Zahraj si hru

O čo hráte?

Okrem toho, že si zmeriate sily s vrahom (nebojte, dostanete aj nápovedu, ak vám nebude dariťJ), hráte aj o super ceny!

Hlavná cena je 8-dňový zájazd Metropoly Škandinávie s BUBO. Táto cena sa však odomkne až vtedy, keď sa do hry zapojí 4000 hráčov.

100 kníh podľa vlastného výberu. Každý deň odmeníme 3 hráčov severskou detektívkou, ktorú si vyberú z nášho zoznamu. A takto deň čo deň až do konca roka, čiže 31.decembra 2017. Takže celkovo rozdáme 100 severských detektívok.

Priebežný zoznam výhercov nájdete na:
Výhercovia hry Obeť bez tváre

Chcete si zvýšiť svoje šance na výhru?
Stačí hru zdieľať na svojom Facebooku alebo Twitteri, a za každého priateľa, ktorého pozveš cez aplikáciu a zapojí sa do hry, získavaš tzv. žreb. Čiže vyššiu šancu na výhru, viac lístkov so svojím menom v žrebovacej kôpke:-)
Stav svojich žrebov, čiže koľkokrát budete zaradení do žrebovania o ceny nájdete na linku Už si niekedy hral/a? Zisti, koľko máš žrebov.

Želáme veľa zábavy, šťastia a čo najmenej zavraždených spolužiakov!
SeverskéKrimi.sk

Komentáre

späť

Anketa / Enkät

Podľa čoho sa rozhodujete pre nové severské krimi?

archív

Pridať nový príspevok

Meno:
Názov:
Príspevok:

počet
znakov
Prepíšte kód:
kod
Zavrieť okno

Pridať novú reakciu

Meno:
Názov:
Reakcia:

počet znakov
Prepíšte kód:
kod
Zavrieť okno

Nevhodný príspevok

Prepíšte kód:
kod