Mrazivé príbehy z drsného severu

VÝHERCOVIA v súťaži Po stopách Jo Nesba (súťaž ukončená)

01. 02. 2015
111 severských detektívok a 8-dňový zájazd do Nórska pre 2 osoby. O tieto super ceny hráte na mrazivom portáli Severskekrimi.sk.
Až do konca januára odmeňujeme každý týždeň 10 z vás, ktorí ste sa zapojili do súťaže Po stopách Jo Nesba. Stačí si kúpiť triler SYN, vložiť správny kód z pásky na knihe do okienka na súťažnej stránke a počkať si. 
Vzhľadom na obrovský záujem o novinku Syn sa 3.dotlač robila bez pásky so súťažným kódom. To však nemení nič na tom, že sa môžete zúčastniť súťaže - treba mať doklad o kúpe knihy a vložiť na stránke kód SYNJONESBO.
 
Každý pondelok vyberáme 10 výhercov, ktorým zašleme zoznam severských detektívok a oni si vyberú podľa svojho gusta. A takto vyberáme v novembri, decembri aj v januári. Celkovo rozdáme 111 severských detektívok.
 
A to nie je všetko – to najlepšie na koniec:-) Na záver súťaže, ktorá trvá do 31. januára 2015 vyberieme hlavného výhercu, ktorý získa 8-dňový poznávací zájazd do Nórska pre 2 osoby s BUBO Travel Agency Čiže bude si môcť vziať so sebou partnera, kamaráta, kohokoľvek a úplne zadarmo. Po Nórsku vás prevedie špičkový sprievodca a súčasne prekladateľ severských detektívok Jozef Zelizňák. Ten už dobre pozná všetky miesta, kam zaviedol Jo Nesbo svoje knižné postavy. Takže máte sa na čo tešiť!
 
Týždňoví výhercovia  10 severských detektívok
Výhercov vždy kontaktujeme na e-mailovú adresu, ktorú zadali pri vstupe do súťaže. Dostanú zoznam detektívok, z ktorej si vyberú a pošlú názov so svojou adresou späť. Zároveň priložia ofotené/zoskenované potvrdenie o kúpe trileru SYN (akýkoľvek doklad, z ktorého je jasné, že ide o kúpu knihy Syn – faktúra, bloček, paragón...)
 
24.11.2014 (za prvých 10 dní po vydaní trileru SYN): Svetlana Orešanská, Andrea Nováková, Mária Durkotová, Nina Golianová, Karol Haloň, Patrik Brna, Števo Eisele, Petra Samuhelová, Vojtech Podhorský a Silvia Cisáriková.
1.12.2014: Iveta Sirgelyová Ujháziová, Zdeno Sivák, Ema Šašalová, Mária Mandelíková, Kristína Lipovská, Marcela Grežďová, Alexandra Dvořáková, Miriama Lamzová, Marcela Tupá a Dalibor Rožňák.
8.12.2014: Natália Adamcová, Zoltán Sliacky, Nika Sedláková, Barbora Habšudová, Martin Korim, Juraj Smutný, Barbora Huňavová, Martin Kuchta, Beatrica Blahová, Rastislav Tomčík.
15.12.2014: Ladislava Sekerková, Braňo Holej, Zuzka Pisánková, Peter Dlhoš, Lenka Svetlikova, Jana Kyseľová, Jana Krenn, Petra Nemcová, Yvetta Polláková a Jakub Horák.  
22.12.2014: Ladislav Strelko, Magdaléna Bábiková, Beata Lacková, Vojtech Smutný, Eva Ďalogová, Martin Mintál, Alexandra Lapšanská, Mária Havranová, Ľudmila Liptáková a Katarína Petrášová.   
29.12.2014: Alexandra Novomestská, Václav Lipták, Soňa Slabejová, Jozef Jurčo, Andrea Pešková, Martina Tillerová, Lucia Petrová, Ján Varga, František Ďuriš a Gabriela Marhulíková. 
5.1.2015: Zoltán Drahovský, Lucia Uhlíková, Slavo Pulík, Barbara Klausová, Lenka Barvirčáková, Matúš Korbeľ, Anna Lesičková, Martin Dubovský, Juraj Štefunko a Aneta Galová. 
12.1.2015: Gabriel Máreš, Peter Handlovský, Monika Stupková, Simona Poliaková, Adriana Berežná, Martin Hlaváč, Slavomír Slašťan, Zuzana Šmelková, Ján Šmajda a Matej Paluch.
19.1.2015: Peter Karoli, Jana Lenková, Magdaléna Žáková, Martina Lipovská, Lívia Kyseľová, Peter Bárdy, Ingrid Kuzlíková, Ivona Farkašová, Róbert Vaško a Anna Sabolová.
26.1.2015: Laco Martoň, Peter Jesenský, Jana Holečková, Ján Spišiak, Štefan Kollár, Daniela Jahodová, Katarína Fošnárová, Marcela Bindasová, Gabriela Gerbocová a Dagmar Chinoracká.
 
1.2.2015Pavol Božik, Martina Tabišová, Jaroslav Babušiak, Sandra Hányšová, Erika Chrenková, Patrik Štrba, Xénia Tobolková Jarošová, Mária Ďurianová, Marián Kráľ, Marek Pivacek a Rudolf Smolka. 
 

Komentáre

Strana: 1 | 2
1/2

+Pridať prispevok
Eva Drobná: avná výhra, Oznámiť správcovi
Dobrý deň, mohli by ste čitateľom predstaviť hlavného výhercu 8-dňového poznávacieho zájazdu pre dve osoby veľkej severskej súťaže? Určite si radi pečítame jeho dojmy zo zájazdu :- Vďaka!
Počet reakcií 0
Reagovať
Simona: Jo Nesbo - Syn, Oznámiť správcovi
A ako sa to rieši, ak som knihu dostala ako dar a tým pádom žiadny doklad o jej kúpení nemám? Obdarovaní ľudia majú smolu? :
Počet reakcií 0
Reagovať
adriana Capkova: nesbo syn, Oznámiť správcovi
Aj ja by som ju rada vlastnila
Počet reakcií 0
Reagovať
Štefan Války: syn, Oznámiť správcovi
Chcel by som ju vlastniť.
Počet reakcií 0
Reagovať
Zuzana: kniha, Oznámiť správcovi
milujem severské kriminálky švédske, dánske, nórske, škandinávkse krajiny majú neskutočne dobrých autorov
Počet reakcií 0
Reagovať
Strana: 1 | 2
1/2
späť

Anketa / Enkät

Podľa čoho sa rozhodujete pre nové severské krimi?

archív

Pridať nový príspevok

Meno:
Názov:
Príspevok:

počet
znakov
Prepíšte kód:
kod
Zavrieť okno

Pridať novú reakciu

Meno:
Názov:
Reakcia:

počet znakov
Prepíšte kód:
kod
Zavrieť okno

Nevhodný príspevok

Prepíšte kód:
kod