Mrazivé príbehy z drsného severu

Vieme, kto si ešte zahrá vo filme Snehuliak!

27. 04. 2016
Jozef Zelizňák, prekladateľ kníh od Jo Nesboa, nás dnes potešil úžasnou správou.

Ak ste fanúšikmi série Nesboviek s detektívom Harry Holeom, budete nadšení...a možno trochu prekvapení. Je to absolútne horúca správa, ktorá sa dnes objavila v nórskych denníkoch.

Hlavné mesto Nórska celú zimu žilo natáčaním prvej Holeovky, filmu Snehuliak.
Ako je známe, v hlavných úlohách sa objavia Michael Fassbender (alias Harry Hole) a Rebecca Ferguson (ako Katrine Brattová). Okrem nich sa vo filme objaví aj Charlotte Gainsbourgová, Val Kilmer, J.K. Simmons, James d´Arcy a ďalší. No a najnovším prekvapením je, že sa vo filme zjaví aj samotný autor Jo Nesbo!

Nesbo strávil väčšinu zimy v teple, kde pracoval na jedenástom pokračovaní série o slávnom policajtovi. Po návrate do Nórska sa prišiel pozrieť na natáčanie filmu a dostal sa až na filmové plátno. Ak ho nevystrihnú – a to sa nezdá pravdepodobné:-) - môžeme sa tešiť na asi trojsekundovú scénu, kde Nesbo bude držať na uzde pitbulla a bude vystupovať ako protivník Harryho Holeho.
Čo myslíte - podarí sa vám ho nájsť?:)

Film Snehuliak sa dostane do kín na jeseň 2017. Ešte predtým sa však môžete tešiť na novú Holeovku, ktorá má vyjsť na jar 2017. A preloží ju opäť skvelý Jozef Zelizňák.

Komentáre

späť

Anketa / Enkät

Podľa čoho sa rozhodujete pre nové severské krimi?

archív

Pridať nový príspevok

Meno:
Názov:
Príspevok:

počet
znakov
Prepíšte kód:
kod
Zavrieť okno

Pridať novú reakciu

Meno:
Názov:
Reakcia:

počet znakov
Prepíšte kód:
kod
Zavrieť okno

Nevhodný príspevok

Prepíšte kód:
kod