Mrazivé príbehy z drsného severu

Súťaž o 4 čerstvé severské detektívky

26. 06. 2014
Je nás čoraz viac, čo milujeme mrazivé detektívky zo severu. Svedčí o tom aj váš záujem o portál plný severských detektívok – čítate novinky, zaujímavosti aj recenzie. Sme radi, že vás pribúda a tak vás chceme pred letom trošku odmeniť. Hrajte o 4 detektívky z chladného severu, ktoré vám určite urobia dobre v blížiacich sa horúčavách:-)
----- SÚŤAŽ UKONČENÁ -----

VÝHERCOVIA
30.6.2014

Milovníci drsných severských detektívok si prišli na svoje:-)
Sme radi, že sme vám urobili radosť a ďakujeme za všetky odpovede, aj odkazy. Najväčší záujem bol asi pochopiteľne o nového Nesba – Netopierí muž, ale tešíte sa aj na zvyšné tri novinky. A my vám ich ideme teraz rozdať.
4 výhercovia: Ľubica Šťastná dostane Misterioso, Nataša Hrkelová Anděličkářku (aby si upravila názor o Camille Läckbergovej:)), Simonu Bartošovú z Chtelnice určite poteší Netopierí muž a na Evu Husárovú pošleme Poľovné psy...teda len tie knižné:-)
Všetkým gratulujeme, knihy posielame a pridávame nové záložky.

-----------------------------------------------------------------------------
 
HRAJTE o 4 čerstvé severské detektívky, pri ktorých sa rozhodne nebudete nudiť.
 
Netopierí muž (Jo Nesbo) – úplne prvý príbeh s vyšetrovateľom Harrym Holem, ktorý cestuje do Austrálie a už na prvých stranách sa budete baviť. „Mister Houli, tu ste!“ privítal ho na letisku austrálsky kolega Andrew....a začína sa skvelá detektívka, typická nesbovka. Viac TU.
Anděličkářka (Camilla Läckbergová) ponúka ôsmy prípad Patrika Hedströma a Eriky Falckovej, ktorý vás zavedie na ostrov Valö, kde pred tridsiatimi rokmi zmizla rodina...zostala iba ročná dcérka Ebba, ktorá sa teraz vracia na ostrov aj s manželom. Prečítajte si VIAC.
Misterioso (Arne Dahl) je prvá kniha z mimoriadne úspešnej série Intercrime. Ktosi rituálne vraždí obchodných riaditeľov z najvyšších vrstiev. Prípad dostane na starosť nová elitná jednotka zložená z vybraných policajných špecialistov. Ďalšie INFO.
Poľovné psy (Jorn Lier Horst) je najlepšia nórska detektívka roku 2013. „Inteligentný, rýchly, nekompromisný a desivý triler... Autor, ktorý konečne našiel správnu formu a spôsob, ako využiť svoj potenciál,“ napísal Dagbladet. Čítajte viac O PRÍBEHU.
 
         
 
AKO VYHRAŤ?
Je to jednoduché. Stačí zostať na stránke www.severskekrimi.sk a stať sa súčasťou tohto portálu: môžete okomentovať nejakú knihu, napísať niečo k obľúbenému autorovi alebo lajknúť či zdieľať zaujímavý článok/recenziu na Facebooku. Prípadne môžete upozorniť na túto stránku (autora, knihu, recenziu ap.) svojich priateľov cez tlačidlo Odoslať.
 
Jednoducho, prispejte aj vy na portál Severskékrimi.sk svojou troškou a my vás odmeníme. V pondelok vyberieme z vás, ktorí ste niečo napísali na Severskékrimi.sk (alebo zdieľali na svojom FB profile) a pošleme vám knihu, ktorú si vyberiete.
 
Takže najskôr vyplňte svoje údaje vo formulári
a potom hor sa do prezerania a komentovania.
 

Podmienky súťaže: zapojiť sa môže každý fanúšik stránky Severskekrimi.sk alebo jeho partnerskej stránky. Výhercom pošleme výhru na zadanú adresu, príp. ich budeme kontaktovať na zadaný e-mail. Účasťou súhlasíte so zasielaním informačných mailov o novinkách a akciách v súlade so zákonom č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.
 

 

Komentáre

Strana: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
1/7

+Pridať prispevok
evka: hurá, Oznámiť správcovi
Ďakujem za výhru,veľmi sa teším
Počet reakcií 0
Reagovať
Ika: severské krimi, Oznámiť správcovi
Chýba mi už skončená súťaž \severské krimi,\ktorá bola každý mesiac.Pri hľadaní odpovedí som sa vždy dozvedela nejaké novinky o knihách,autoroch,či obsahu diela.Škoda,že skončila
Počet reakcií 0
Reagovať
Ika: sevetské krimi, Oznámiť správcovi
Chýba mi už skončená súťaž severské krimi,ktorá bola každý mesiac.Pri hľadaní odpovedí som sa vždy dozvedela nejaké novinky o knihách,autoroch,či obsahu diela.Škoda,ťe skončila
Počet reakcií 0
Reagovať
assen: dakujem, Oznámiť správcovi
Tesim sa, ze som vyhrala :- ked precitam Andelickarku, dam Vam vediet ci som si nazor na Lackbergovu poopravila ;-
Počet reakcií 0
Reagovať
Mária Ploskuňáková: Severské krimi, Oznámiť správcovi
Nečítala som ešte ani jednu z týchto kníh vždy si vyberiem v obchode niečo iné.Nemal mi kto poradiť.Severské krimi počujem prvý krát
Počet reakcií 0
Reagovať
Strana: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
1/7
späť

Anketa / Enkät

Podľa čoho sa rozhodujete pre nové severské krimi?

archív

Pridať nový príspevok

Meno:
Názov:
Príspevok:

počet
znakov
Prepíšte kód:
kod
Zavrieť okno

Pridať novú reakciu

Meno:
Názov:
Reakcia:

počet znakov
Prepíšte kód:
kod
Zavrieť okno

Nevhodný príspevok

Prepíšte kód:
kod