Mrazivé príbehy z drsného severu

Príďte na krst Polície od Jo Nesba!

29. 01. 2014
Nekorunovaný kráľ severských krimi románov prišiel na Slovensko s novým trilerom Polícia a vy môžete byť pri jeho uvedení. Už túto sobotu 1. februára o 16.00 h na Bubo bále v priestoroch výstaviska Incheba v Bratislave. POLÍCIU uvedú do života veľvyslankyňa Nórskeho kráľovstva Inga Magistadová a bývalý premiér Mikuláš Dzurinda.

Celosvetovo úspešný  spisovateľ Jo Nesbø sa aj na Slovensku zaradil k najpredávanejším zahraničným  autorom vydávaným v Ikare. Na sklonku minulého  roku  dosiahol predaj jeho kníh v slovenskom preklade viac ako  110 tisíc výtlačkov.
Jo sa preslávil sériou kriminálnych románov v hlavnej úlohe so svojráznym inšpektorom Harrym Holeom. Triler  POLÍCIA je desiatym pokračovaním a opäť sa máte na čo tešiť. Jo Nesbø v tomto románe opäť rozvíja príbeh o ľudskej zlobe, do ktorého vtiahne nielen obete a políciu, ale bravúrnym spôsobom aj svojich čitateľov.

O Jo Nesbovi, Nórsku, prekladaní jeho kníh, rôzne pikošky sa dozviete na krste novinky Polícia, tak príďte. My tam budeme určite:-)

Komentáre

späť

Anketa / Enkät

Podľa čoho sa rozhodujete pre nové severské krimi?

archív

Pridať nový príspevok

Meno:
Názov:
Príspevok:

počet
znakov
Prepíšte kód:
kod
Zavrieť okno

Pridať novú reakciu

Meno:
Názov:
Reakcia:

počet znakov
Prepíšte kód:
kod
Zavrieť okno

Nevhodný príspevok

Prepíšte kód:
kod