Mrazivé príbehy z drsného severu

Nesbov Syn sa už prekladá do slovenčiny!

06. 05. 2014
Portál SeverskéKrimi.sk vás už informoval, že v novembri vyjde nový triler od Jo Nesba Syn. Originál nám práve prešiel cez ruky a putoval ďalej k prekladateľovi, ktorý už usilovne pracuje na knihe.
Ak ste si obľúbili Harry Holea, určite sa už teraz môžete tešiť na nový triler Syn, ktorý vyšiel vo Veľkej Británii, Austrálii, Indii, či Južnej Afrike, tento mesiac vychádza v USA a v tejto chvíli sa už svedomito prekladá do slovenčiny. Na pultoch našich kníhkupectiev a v eshopoch si ho budete môcť kúpiť pod vianočný stromček – vyjde totiž v novembri 2014.
 
Nesbov nový príbeh je o synovi, ktorý na seba vzal zločin niekoho iného a sedí vo väzení. Jeho otec policajt spácha samovraždu a médiá ho vykreslia ako skorumpovaného chlapíka.
Synovi je však jasné, že ide o vraždu, utečie z väzenia a pustí sa do pátrania na vlastnú päsť. Zisťuje, že jeho otec bol poctivý vyšetrovateľ, čosi tu smrdí a tak sa rozhodne pre pomstu.
Na knihu Syn už kúpila filmové práva spoločnosť Warner Bross. Na filme bude spolupracovať populárny americký herec Channing Tatum, ktorý sa v nórskom Oslo stretol s Jo Nesbom. Vraví sa, že by si mal dokonca zahrať hlavnú úlohu syna policajta.
 
Prečítajte si reakcie Reakcie z nórskych a dánskych médií, podľa ktorých to je opäť vynikajúci triler, na aké sme u Nesba zvyknutí!
 

Komentáre


+Pridať prispevok
concord1968: super writer, Oznámiť správcovi
Knihy Jo Nesboa sú výborným oddychovým čítaním.Zobrazuje dej mesta a krajiny, ktorú by som rád navštívil.
Počet reakcií 0
Reagovať
späť

Anketa / Enkät

Podľa čoho sa rozhodujete pre nové severské krimi?

archív

Pridať nový príspevok

Meno:
Názov:
Príspevok:

počet
znakov
Prepíšte kód:
kod
Zavrieť okno

Pridať novú reakciu

Meno:
Názov:
Reakcia:

počet znakov
Prepíšte kód:
kod
Zavrieť okno

Nevhodný príspevok

Prepíšte kód:
kod