Mrazivé príbehy z drsného severu

Máme výhercu 8-dňového zájazdu do Nórska!

01. 02. 2015
Od polovice novembra 2014 sme súťažili o úžasné výhry – 111 severských detektívok, ale predovšetkým 8-dňový poznávací zájazd do Nórska pre 2 osoby od BUBO Travel Agency. Čiže výherca si môže so sebou zobrať ďalšiu osobu, ktorá to bude mať tiež úplne zadarmo.

Stačilo si kúpiť nový krimi triler Jo Nesba SYN, opísať súťažný kód z pásky do políčka na stránke SeverskeKrimi.sk, pridať svoje údaje a boli ste v hre o 111 severských detektívok a jedinečný zájazd pre 2 osoby po stopách Jo Nesba. 
 
Posledných 11 výhercov, ktorí si vyberú severské krimi podľa svojho vkusu, nájdete v článku Výhercovia v súťaži Po stopách Jo Nesba.

A už máme aj hlavného výhercu super ceny, ktorého dnes na BUBObále vybrala nórska veľvyslankyňa Inga Magistad, ktorej asistoval prekladateľ všetkých nesboviek do slovenčiny Jozef Zelizňák.
 
Kto sa teda prejde po stopách Jo Nesba v atraktívnom Nórsku? 
Kto si pôjde pozrieť to najlepšie z krajiny nádherných fjordov, najstrmších útesov a najmrazivejších ľadovcov?

Komu urobí sprievodný výklad a poukazuje všetky zaujímavosti  skvelý prekladateľ a tiež vynikajúci supervisor zájazdov BUBO Travel Agency Jozef Zelizňák?
 
 
Tým šťastným je muž.
Do súťaže sa zapojil hneď v prvých dňoch. Súťažný kód vložil 17.novembra 2014 a ruka nórskej veľvyslankyne bola pre neho šťastnou:
 
VILIAM BOBUĽA
 
Blahoželáme k úžasnej výhre. Spojíme sa s ním a dúfame, že si užije parádny zájazd do Nórska. Aj s niekým, koho si vezme so sebou – výhra platí pre 2 osoby!
Možno tam stretne aj momentálne najvychytenejšieho autora severských detektívok Jo Nesba. 
Želáme šťastnú cestu!
 

Komentáre


+Pridať prispevok
KtPc1ZAXD0: 6Ozc7ieR, Oznámiť správcovi
I read that WSJ article, and sytpamhise with the dilemma on both sides how to market fiction in the US which is not written by a US author always a tough one! especially for translated; with how to avoid the author concerned being stereotyped. I ca viac >>>
Počet reakcií 0
Reagovať
Viliam Bobuľa: Ďakujem, Oznámiť správcovi
Ďakujem veľmi pekne za milé prekvapenie.Dnes ráno ma prebrala pred spaním som po nočnej smene mailová správa a následné hľadanie na severskekrimi.sk, kde som si našiel svoje meno na mieste výhercu.Teším sa ako malý chlapec na cestu Nórskom, kde som ešte nebol.Ešte raz ďakujem.
Počet reakcií 1
Reagovať
Lamžová Miriama: Gratulujem, Oznámiť správcovi
Výhercovi srdečne gratulujem a prajem mu, aby si to tam poriadne užil. Dnes som mala nervy na dranc celý deň, rovnako pred rokom, ale na mňa sa šťastie nie a nie usmiať
Počet reakcií 0
Reagovať
späť

Anketa / Enkät

Podľa čoho sa rozhodujete pre nové severské krimi?

archív

Pridať nový príspevok

Meno:
Názov:
Príspevok:

počet
znakov
Prepíšte kód:
kod
Zavrieť okno

Pridať novú reakciu

Meno:
Názov:
Reakcia:

počet znakov
Prepíšte kód:
kod
Zavrieť okno

Nevhodný príspevok

Prepíšte kód:
kod