Mrazivé príbehy z drsného severu

Je to tu! Prvý trailer k filmu Snehuliak

20. 07. 2017
Filmová adaptácia Jo Nesbovho bestsellera Snehuliak sa do kín dostane už v októbri. Pozrite si prvý trailer a filmové plagáty.

Tvorcovia filmu Snehuliak si pre divákov pripravili poriadnu dávku napätia, ktoré mrazí až v kostiach. Fanúšikov severského krimi trailer naozaj nešetrí. Už z pár krátkych záberov je jasné, že režisér Thomas Alfredson si dal záležať na budovaní poriadne temnej a desivej atmosféry. Psychopatický sériový vrah má v Alfredsonovom traileri naozaj zvrátený zmysel pre estetiku a mŕtve telá svojich obetí štylizuje do zvrátených polôh.

Ako už viete z knihy, Harry Hole (Michael Fassbender) sa pri pátraní po šialenom páchateľovi poriadne zapotí. Sekundovať mu bude vyšetrovateľka Katrine Brattová, ktorú si zahrá Rebecca Ferguson. Okrem nich sa vo filme objaví aj Charlotte Gainsbourgová, Val Kilmer, J.K. Simmons, James d´Arcy a ďalší. No a na chvíľu sa vo filme zjaví aj samotný autor literárnej predlohy Jo Nesbo.

Ako sme už o filme písali, do kín sa dostane v októbri. Páči sa vám trailer? Myslíte si, že film má šancu vyrovnať sa knihe?

 

 

Komentáre


+Pridať prispevok
jaaa: wow, Oznámiť správcovi
vynikajuci trailer. uz nech je oktober. sice si knihu uz moc nepamatam, ale trailer zaujal aj napriek tomu.
Počet reakcií 0
Reagovať
späť

Anketa / Enkät

Podľa čoho sa rozhodujete pre nové severské krimi?

archív

Pridať nový príspevok

Meno:
Názov:
Príspevok:

počet
znakov
Prepíšte kód:
kod
Zavrieť okno

Pridať novú reakciu

Meno:
Názov:
Reakcia:

počet znakov
Prepíšte kód:
kod
Zavrieť okno

Nevhodný príspevok

Prepíšte kód:
kod