Mrazivé príbehy z drsného severu

Herecká hviezda vo filmovej adaptácii trileru Jo Nesba

22. 10. 2013
Len pred pár dňami vás Severskekrimi.sk ako prvé informovalo o novom pseudonyme Jo Nesba. Pod menom Tom Johansen mu vyjde na jar budúceho roka román Krv na snehu (Blood on Snow) a my máme ďalšie dve zaujímavé správy: vydavateľstvo Ikar dostalo od agenta Jo Nesba potvrdenie na práva tejto novinky (ako aj ďalšej, viď nižšie), takže už teraz sa môžete tešiť. A dnes vyšla správa o tom, kto si zahrá hlavnú úlohu v pripravovanom sfilmovanom trileri Krv na snehu.

Ako už viete, Jo Nesbovi vyjdú pod pseudonymom Tom Johansen dva romány Krv na snehu (Blood on Snow) - prvý na jar 2014, druhý Krv na snehu II: Ešte viac krvi pravdepodobne o rok neskôr.
Filmová spoločnosť Warner Bros. dnes potvrdila, že kniha dostane aj svoje filmové spracovanie a v ňom zažiari Leonardo di Caprio v hlavnej úlohe nájomného vraha. Ten sa zamiluje do manželky svojho šéfa po tom, čo dostane jasnú zákazku: zavraždiť ju.

Krv na snehu bude druhá filmová adaptácia Nesbovej knihy vo Warner Bros. Prvou je novela Son (Syn), ktorá vyjde tiež na jar budúceho roka. Príbeh sa bude točiť okolo syna, ktorý na seba vzal zločin niekoho iného a sedí vo väzení. Jeho otec policajt spácha samovraždu...
Synovi je však jasné, že ide o vraždu, utečie z väzenia a pustí sa do pátrania na vlastnú päsť.

„A viac už ani nechcem povedať. Keby som teraz na vás všetko vybalil, bola by to nuda,“ dodáva pre denník Dagbladet Jo Nesbo.
Tak dobre, Jo, my si počkáme, ale už teraz sa nevieme dočkať:-)


 

Komentáre

späť

Anketa / Enkät

Podľa čoho sa rozhodujete pre nové severské krimi?

archív

Pridať nový príspevok

Meno:
Názov:
Príspevok:

počet
znakov
Prepíšte kód:
kod
Zavrieť okno

Pridať novú reakciu

Meno:
Názov:
Reakcia:

počet znakov
Prepíšte kód:
kod
Zavrieť okno

Nevhodný príspevok

Prepíšte kód:
kod