Mrazivé príbehy z drsného severu

Exkluzívny rozhovor – M.Hjorth a H.Rosenfeldt

21. 11. 2017
O Sebastianovi Bergmanovi, tíme Riksmord, spoločnom písaní aj pseudocelebritách - krimi autori exkluzívne pre Severskekrimi.sk.

„Chceli sme napísať dobrý, vzrušujúci príbeh...a zdá sa, že sa nám to podarilo,“ tvrdia severskí autori Michael Hjorth a Hans Rosenfeldt. V slovenčine im vyšlo už 5 kníh o policajnom psychológovi Sebastianovi Bergmanovi a počas návštevy Slovenska poskytli portálu Severskekrimi.sk exkluzívny rozhovor.

Prezradili zaujímavosti o najnovšej knihe Tí, ktorí zlyhali. Hovorili o pseudo celebritách, rôznych reality a zoznamovacích šou, o povrchnosti, ktorou naša spoločnosť žije.
Dozviete sa aj to, prečo je Sebastian Bergman taký sviniar a sukničkár, a ako ho menia jednotlivé prípady? Ako Michael a Hans vlastne vytvárali celý vyšetrovateľský tím Riksmord?

A čo je asi najdôležitejšie pre všetkých fanúšikov Sebastiana Bergmana, bude ešte šiesta kniha? Alebo aj ďalšie? Bude táto skvelá séria pokračovať?

Pozrite si exkluzívny rozhovor s autormi série.
Hans Rosenfeldt a Michael Hjorth:

Milan Buno

 

 

Komentáre


+Pridať prispevok
Katarína Buranská: Severské krimi, Oznámiť správcovi
Teším sa z informácie, že im vyjdu ďalšie knižky a zaujala ma aj informácia ohľadom spôsobu písania - každý niečo. :-. Veľmi by ma potešila knižka s podpismi, bol by to super darček k meninám :-
Počet reakcií 0
Reagovať
späť

Anketa / Enkät

Podľa čoho sa rozhodujete pre nové severské krimi?

archív

Pridať nový príspevok

Meno:
Názov:
Príspevok:

počet
znakov
Prepíšte kód:
kod
Zavrieť okno

Pridať novú reakciu

Meno:
Názov:
Reakcia:

počet znakov
Prepíšte kód:
kod
Zavrieť okno

Nevhodný príspevok

Prepíšte kód:
kod