Mrazivé príbehy z drsného severu

EXKLUZÍVNE: Erik Axl Sund pozdravuje Slovensko

09. 03. 2015
Spomínate si na vlaňajšiu návštevu švédskeho dua píšuceho pod pseudonymom Erik Axl Sund v Bratislave? Autori drsnej severskej trilógie Slabosť Victorie Bergmanovej u nás strávili len pár dní, no mimoriadne sa im páčilo a dodnes radi spomínajú.

Aj preto posielajú vyše minútový VIDEO-pozdrav svojim slovenským čitateľom!
Pozrite si ho.

Spomínanou sériou Havranie dievča – Plameň túžby – Pýtiine pokyny dostal Erik Axl Sund do pozoru milióny čitateľov v desiatkach krajín. Vrátane Slovenska, kde si ich psychotrilery našli prekvapujúco veľa fanúšikov.
Vlani na Bibliotéke pokrstili druhý diel trilógie Plameň túžby a už vtedy sme boli zvedaví na trojku. Veľkolepé finále napínavej trilógie. Niečo vám o nej prezradia v samotnom video, tak si ho určite pozrite – je len pre vás, ich slovenských čitateľov.

A propos, trošku sme vyzvedali, či nejaké scény z ďalších príbehov neumiestnia aj do Bratislavy, keďže sa im tak páči. Po záhadnom úsmeve odvetili, že to by k nám museli prísť ešte párkrát (napokon, naše pivo im vraj veľmi chutilo, tak o dôvod viac) a potom sa uvidí. „Ale prečo nie?“ uzavreli.

Pozrite si exkluzívny VIDEO-pozdrav dua Erik Axl Sund:

Milan Buno

Komentáre

späť

Anketa / Enkät

Podľa čoho sa rozhodujete pre nové severské krimi?

archív

Pridať nový príspevok

Meno:
Názov:
Príspevok:

počet
znakov
Prepíšte kód:
kod
Zavrieť okno

Pridať novú reakciu

Meno:
Názov:
Reakcia:

počet znakov
Prepíšte kód:
kod
Zavrieť okno

Nevhodný príspevok

Prepíšte kód:
kod