Mrazivé príbehy z drsného severu
späť

Klamstvá, ktoré hovoríme

Kristina Ohlssonová

  • Vydavateľ: Ikar
  • Vydané: 14.05.2019
  • Počet strán: 376
  • Bežná cena: 13,90 €
  • Knihu kúpite v týchto e-shopoch:
    bux martinus gorila panta rhei 

Anotácia

Žena obvinená z piatich vrážd je mŕtva. Právnika Martina Bennera, ktorý sa o jej prípad zaujímal, vtiahli proti vôli do pátrania po jej zmiznutom štvorročnom synovi Miovi. Kým sa chlapec nenájde, nenechá ho bezohľadná mafiánska organizácia na pokoji. Martin zúfalo sleduje každú jednu stopu, no tých je žalostne málo. Čo sa vlastne stalo v posledný deň v Miovej škôlke?

Chlapcovo zmiznutie však nie je Martinov jediný problém. Musí zistiť, kto sa snaží dostať ho do väzenia za vraždu, ktorú nespáchal. S každým pribúdajúcim dňom je paranoidnejší. Kto ho môže sledovať zblízka a pritom sám zostať neviditeľný?

Honba za pravdou postaví Martina pred nepríjemnú dilemu.  Dokáže zachrániť Mia a aj samého seba? Alebo musí obetovať ešte viac, aby sa ...viac

Recenzie

Bezohľadní mafiáni ma držia pod krkom!

"Táto dáma sa po prvej knihe Pochované klamstvá okamžite dostala medzi najobľúbenejších severských autorov krimi. Pokračovanie Klamstvá, ktoré hovoríme vás prevalcuje ešte viac.
Advokát Martin Brenner rozpráva príbeh zmiznutého Mia a ako sám tvrdí, „hovno je už raz také, zašpiní toho, kto stojí najbližšie“. Dostane vás do kolien. Zložité citové vzťahy, advokát podozrivý z vraždy, tajomný Lucifer, skorumpovaní policajti... Neraz sa zamotávame do spleti vlastných klamstiev, hoci nemusíme.
Ak nemáte dostatok času, ani nezačínajte čítať. Ešte lepšie ako jednotka...ak to vôbec ide!"

Milan Buno

Komentáre

späť

Anketa / Enkät

Podľa čoho sa rozhodujete pre nové severské krimi?

archív

Pridať nový príspevok

Meno:
Názov:
Príspevok:

počet
znakov
Prepíšte kód:
kod
Zavrieť okno

Pridať novú reakciu

Meno:
Názov:
Reakcia:

počet znakov
Prepíšte kód:
kod
Zavrieť okno

Nevhodný príspevok

Prepíšte kód:
kod