Mrazivé príbehy z drsného severu
späť

Kto seje vietor

Hans Rosenfeldt, Michael Hjorth

  • Vydavateľ: Ikar
  • Vydané: 14.06.2022
  • Počet strán: 360
  • Bežná cena: 15,90 €
  • Knihu kúpite v týchto e-shopoch:
    bux martinus gorila panta rhei 

Anotácia

7.diel severskej série Sebastian Bergman

Nemajú nič spoločné. Len to, že sú obete.

Vanja Lithnerová a jej kolegovia z kriminálky sa ocitnú pod obrovským tlakom. Musia dolapiť ostreľovača, ktorý v priebehu niekoľkých dní zavraždil v Karlshamne tri osoby. Nemajú však najmenšiu stopu ani svedkov a medzi obeťami nejestvuje očividné spojenie. Ďalšou obeťou môže byť ktokoľvek.

Policajný psychológ Sebastian Bergman sa zmenil, odkedy sa stal starým otcom. Spomalil, dokonca pracuje na polovičný úväzok ako psychológ a terapeut. Jedného dňa ho však kontaktuje istý Austrálčan, ktorý sa potrebuje vyrovnať s traumami ako preživší cunami z roku 2004. Práve počas tejto prírodnej katastrofy stratil ženu a dieťa aj Sebastian. ...viac

Recenzie

"Výborne napísané, pútavé, možno trošku iné ako predošlé diely...no vôbec nie slabšie alebo nezaujímavejšie. Práve naopak - jeden z najsilnejších dielov, pretože má niekoľko vrstiev...
Detektívna časť a vzťahová, psychologická sú perfektne prepojené, zaujímavé a pre fanúšikov tejto série mimoriadne dôležité, ako pochopiť rôzne veci.
A záverečné prekvapenie doslova na posledných stranách...priznávam, to som netušil, ani mi to nenapadlo, no o to viac sa budem tešiť na posledný ôsmy diel."
Milan Buno (Martinus.sk)

 

Komentáre

späť

Anketa / Enkät

Podľa čoho sa rozhodujete pre nové severské krimi?

archív

Pridať nový príspevok

Meno:
Názov:
Príspevok:

počet
znakov
Prepíšte kód:
kod
Zavrieť okno

Pridať novú reakciu

Meno:
Názov:
Reakcia:

počet znakov
Prepíšte kód:
kod
Zavrieť okno

Nevhodný príspevok

Prepíšte kód:
kod