Mrazivé príbehy z drsného severu
späť

Elsyino tajemství

Camilla Läckbergová

  • Vydavateľ: Motto
  • Vydané: 2012/07
  • Počet strán: 432
  • Bežná cena: 11,99 €
  • Knihu kúpite v týchto e-shopoch:
    martinus gorila albatrosmedia panta rhei 

Anotácia

Další případ týmu Patrika Hedströma.

Tentokrát však bez Patrikova vedení. Patrik se totiž se svou ženou Erikou dohodl, že ji po roce vystřídá na rodičovské dovolené, aby mohla pracovat na své další knize. Záhy ale zjistí, jak je pro něj těžké nezapojovat se do vyšetřování, to když dva mladíci objeví mrtvolu učitele dějepisu na penzi. Shodou okolností je to člověk, k němuž před nedávnem Erika Falcková zanesla nacistický železný kříž, který našla v truhle po své matce. Chtěla, aby jí o něm jako expert na druhou světovou válku něco víc řekl. A z matčiných deníků, které ležely v truhle spolu s německým vyznamenáním, dále po učitelově smrti vyčte, že v dětství a mládí patřili do stejné party. Když Erika vyhledá další z matčiných ...viac

Komentáre


+Pridať prispevok
Lenka Ružeková: napinave, Oznámiť správcovi
Tuto knihu som citala od autorky ako poslednu a bola naozaj skvela. Koniec bol prekvapivy a necakany. Pacilo sa mi aj zapojenie minulosti do deja, bola to prijemna zmena. Tato spisovatelka nikdy nesklame :
Počet reakcií 0
Reagovať
Simona Poliaková: tajomstvo, Oznámiť správcovi
Knihy od Camilly mám veľmi radá. Aj túto považujem za veľmi ľahké čítanie, čitateľ sa do deja dostáva postupne, veľmi nenápadne, cez životné udalosti jednotlivých postáv. S hlavnými postavami máme možnosť sa stretnúť aj v ďalších knihách, čo určite vyvoláva zvedavosť :
Počet reakcií 0
Reagovať
späť

Anketa / Enkät

Podľa čoho sa rozhodujete pre nové severské krimi?

archív

Pridať nový príspevok

Meno:
Názov:
Príspevok:

počet
znakov
Prepíšte kód:
kod
Zavrieť okno

Pridať novú reakciu

Meno:
Názov:
Reakcia:

počet znakov
Prepíšte kód:
kod
Zavrieť okno

Nevhodný príspevok

Prepíšte kód:
kod