Mrazivé príbehy z drsného severu
späť

Robert Karjel je profesionálny vojak. Ako jediný Švéd prešiel výcvikom u amerických mariňákov a ako pilot vojenského vrtuľníka sa zúčastnil na misii v Afganistane.

Jeho prekvapivo kvalitná prvotina Švéd vyvolala na frankfurstkom Knižnom veľtrhu senzáciu a bili sa oňho vydavatelia z celého sveta. 

Triler Švéd mimoriadne dobre recenzoval prestížny Publishers Weekly, práva pre USA kúpil HarperCollins a román často prirovnávajú k úspešnému TV seriálu Homeland. V roku 2013 kúpila spoločnosť 20th Century Fox Television televízne práva.

Knihy autora

Komentáre


+Pridať prispevok
YBU9Qby4f5q: 6xdrSIrb1NlI, Oznámiť správcovi
Toshiba Tecra 9000 = Excellent little machine 8211; Serial port on board has made these popular for Bar code scanners and other point of sale devices plus other uses such as running Car Diotgasnic Tools or Updating Firmware on various consumer devices.
Počet reakcií 0
Reagovať
AiTWAK0jOnE2: SfGcpCdgE5, Oznámiť správcovi
...quot;What do you do for a liuvg?iqnot;What do you think i do?-as to blocking school kids at a charter school, why would i want to stop anyone from obtaining an education, since it could be their key to success?Actually i am a retired surveyor, bef viac >>>
Počet reakcií 0
Reagovať
NsNau2SS1YNt: iNwL5fRXb, Oznámiť správcovi
Hello KeithYes I do have your retatsrigion from 2 December. We are doing our best to go through the waiting list right now, but I can8217;t yet give you a guarantee that we will have stock for you before Christmas although we8217;ll be trying our best. If my assembler manages to keep up at their promised level we may well be OK.Many thanks, Howard
Počet reakcií 0
Reagovať
späť

Anketa / Enkät

Podľa čoho sa rozhodujete pre nové severské krimi?

archív

Pridať nový príspevok

Meno:
Názov:
Príspevok:

počet
znakov
Prepíšte kód:
kod
Zavrieť okno

Pridať novú reakciu

Meno:
Názov:
Reakcia:

počet znakov
Prepíšte kód:
kod
Zavrieť okno

Nevhodný príspevok

Prepíšte kód:
kod