Mrazivé príbehy z drsného severu
späť

Cukrová smrt

Unni Lindellová

  • Vydavateľ: PLUS
  • Vydané: 2013/07
  • Počet strán: 400
  • Bežná cena: 14,49 €
  • Knihu kúpite v týchto e-shopoch:
    martinus gorila albatrosmedia panta rhei 

Anotácia

V cukrárně si obézní Kari Helena Bielerová najednou vzpomene, co se vlastně stalo, když před šestnácti lety ještě jako mimino zemřel její malý bratříček. To postaví proti sobě její rodiče a vyprovokuje to spirálu krutých činů. Násilnou smrtí zemře vedle šéfa kriminální policie také několik nevinných žen. Tajemství kolem smrti děťátka bylo unikátní krycí operací ze strany psychopata, který po mnoho let žil dokonalým dvojím životem. V závětří těchto událostí dospěje chladnokrevný vrah k tomu, že začne uskutečňovat nebezpečnou pomstu. Policie musí řešit neobyčejně náročnou kriminální záhadu.

Do záležitosti se zcela zvláštním způsobem zaplete ...viac

Komentáre


+Pridaj prispevok
Iveta Moravčíková: jemne krimi, Oznámiť správcovi
Je kniha s jemnešou krimi kde sa vyšetruje umrtie 10 mesačneho dietata po 16 rokoch a popri tom, aby pravda nevišla najavo a ešte dalšie trestne činy drogy a vražda policajta, ktory vypatral pravdu. je to napinava kniha a vrahom policajta bol človek, ktoreho som vobec nepodozrievala. Tato knih sa mi velmi páčila.
Počet reakcií 0
Reagovať
martina: nedá sa odložiť, Oznámiť správcovi
Knihu mi požičala kamarátka so slovami, že je to pre silné žalúdky... Napriek tomu som sa do toho pustila, lebo krimi je moja šálka kávy... Musím ju len a len odporučiť všetkým. Dôvody:- s takouto problematikou som sa ešte ani v jednej knihe nestretla- dej je stupňujúci, napätie trvá a samozrejme nechýba prekvapivý a tak tro viac >>>
Počet reakcií 0
Reagovať
Iveta Moravčíková: patračka, Oznámiť správcovi
vrele odporučam.
Počet reakcií 0
Reagovať
IvetaAlexa: Dobrá, Oznámiť správcovi
Veľmi dobrá a zaujímavá kniha : Mám rada takéto deje
Počet reakcií 0
Reagovať
Iveta Moravčíková: vražda, Oznámiť správcovi
je to kniha s jemnešou krimi kde sa vyšetruje umrtie 10 mesačneho dietata po 16 rokoch a popri tom, aby pravda nevišla najavo a ešte dalšie trestne činy drogy a vražda policajta, ktory vypatral pravdu. je to napinava kniha a vrahom policajta bol človek, ktoreho som vobec nepodozrievala.
Počet reakcií 0
Reagovať
retiazka: Zaujímavá kniha, Oznámiť správcovi
Zaujala ma nielen obálka knihy,ale aj jej obsah,dúfam,že si ju čoskoro prečítam :-
Počet reakcií 0
Reagovať
Zigi: zaujímavá grafika obálok, Oznámiť správcovi
Aj tá ma pritiahla k tejto autorke a neľutujem.Dokáže výborne narábať s napätím, jeho stupňovaním, skrátené kapitoly tomu dodávajú ten správny drive:-) Už na prvých stranách dôjde k zločinom a tým si vás príbeh lapí; každá postava má čosi do seba, každý má čosi na svedomí, vypočúvaní očividne niečo taja a vy s viac >>>
Počet reakcií 0
Reagovať
späť

Anketa / Enkät

Podľa čoho sa rozhodujete pre nové severské krimi?