Mrazivé príbehy z drsného severu
späť

Pancierové srdce

Jo Nesbo

  • Vydavateľ: Ikar
  • Vydané: 2013/03
  • Počet strán: 512
  • Bežná cena: 13,90 €
  • Knihu kúpite v týchto e-shopoch:
    bux martinus gorila panta rhei 

Anotácia

Nórskymi médiami sa šíria poplašné správy. Našli sa dve mŕtve ženy utopené vo vlastnej krvi. Vrah po sebe nezanechal stopy, policajné vyšetrovanie sa nehýbe z miesta a Harry Hole, jediný človek, ktorý by mohol pomôcť, zmizol. Ukrýva sa v špinavých ópiových brlohoch Hongkongu, aby unikol nielen veriteľom, ale najmä traume zo svojho posledného prípadu. Len čo sa vráti do Osla, vrah udrie znova. Navonok sa zdá, že obete nemajú nič spoločné. Avšak Harry zistí, že všetky ženy strávili noc v tej istej odľahlej horskej chate. Inšpektor čoskoro pochopí, že má do činenia so psychopatom, ktorý vraždí hostí jedného za druhým. Opäť čelí nielen najtemnejším silám v krajine – ale aj v samom sebe.

viac

Ukážky z knihy

Recenzie

Komentáre

1 | 2
1/2

+Pridaj prispevok
Iveta Moravčíková: výborná kniha, Oznámiť správcovi
Výborná kniha od ktorej som sa nevedela odtrhnut, ked som stále nevedela kto je vrah. raz to ukazovalo najedneho potom zasa naniekoho iného skrátka perfektná krimi na ktoru nedám dopustit, ktoru sum čítala dlho do noci čo som nedokázala prestat čítat čo som chela vediet kto je vrah.
Počet reakcií 0
Reagovať
furjanka: Výborná., Oznámiť správcovi
Moja prvá od Nesba a úplne ma pohltila, nič iné som nerobila, len čítala. Už sa teším na Snehuliaka a určite so prečítam aj ďalšie Nesboove knihy.
Počet reakcií 0
Reagovať
Lenka: Jo Nesbo uzasna kniha, Oznámiť správcovi
Uzasna kniha ktora Vas pohlti svojim dejom a priebehom vrele odporucam
Počet reakcií 0
Reagovať
Katka Brečová: krimi, Oznámiť správcovi
Tak toto sa autorovi zase podarilo, zaujímavo sa začína, keď Harry po dolapení Snehuliaka zabudne na starý život a stratí sa v Honkongu. Naspäť ho privedie mladá vyšetrovateľka, príbeh je ako vždy zamotaný a plný prekvapivých momentov.
Počet reakcií 0
Reagovať
Marianna Fabušová: Pancierové srdce, Oznámiť správcovi
úžasný a napínavý krimi príbeh-len Harry Holezistí kde zabité ženy strávili noc a čo majú spoločné...fakt úžasný a fantastický príbeh.
Počet reakcií 0
Reagovať
sysa: super kniha, Oznámiť správcovi
Už len obálka je veľmi zaujímavá a na odporúčania sa ju chystám prečítať!!
Počet reakcií 0
Reagovať
danka85: neviem neviem, Oznámiť správcovi
Dufam, ze ma Nesbomilovnici neukamenuju ale toto bola zatial jedina jeho kniha co sa dala citat. Zapletka bola skvela, to nepopieram ale neskutocne mi prekazaju tie opilecke seansy a psycho vyjavy. Pre mna zbytocne zaberaju stranky a nebyt nich tak je kniha o stvtinu tensia ;- ale klobuk dolu pred prepracovanym motivom, vztahmi postav a prekvapivym viac >>>
Počet reakcií 0
Reagovať
dasenka666: Výborný NESBO, Oznámiť správcovi
Perfektné, napínavé od začiatku do konca... Nesbo zaručuje kvalitu :-
Počet reakcií 0
Reagovať
Monika: Pancierové <3, Oznámiť správcovi
Tak na túto knihu som dlho čakala, ale jednoznačne sa vyplatilo : Harry Hole je hrdina, opäť nesklamal. Páčil sa mi jednak napínavý dej a rovnako i opisy rôznych krajín, kde sa dej odohrával. Perfektné!
Počet reakcií 0
Reagovať
Domi: Dokonalé krimi, Oznámiť správcovi
Kniha prečítaná jedným dychom, odložiť ju a ísť spať jednoducho nie je možné. Dokonale premyslené krimi, človek nikdy nevie, čo šokujúce sa stane na nasledujúcej strane. Jo Nesbo nikdy nesklame ;
Počet reakcií 0
Reagovať
1 | 2
1/2
späť

Anketa / Enkät

Podľa čoho sa rozhodujete pre nové severské krimi?