Mrazivé príbehy z drsného severu
späť

Mořská panna

Camilla Läckbergová

  • Vydavateľ: Motto
  • Vydané: 2012/10
  • Počet strán: 384
  • Bežná cena: 11,99 €
  • Knihu kúpite v týchto e-shopoch:
    martinus gorila albatrosmedia panta rhei 

Anotácia

Patrik Hedström a Erika Falcková opět na stopě nebezpečného vraha.

Jednoho listopadového rána vstal Magnus Kjellner jako obvykle v půl sedmé, osprchoval se, oblékl, rozloučil se se ženou a dětmi a poté jako by se po něm slehla zem. Patrik Hedström a jeho kolegové navzdory veškerému pátrání ani po třech měsících nevědí, kam se Magnus poděl a zda je naživu, nebo mrtvý.

Když obyvatel Fjällbacky objeví při procházce se psem tělo zamrzlé v ledu, je jasné, že Magnus nezmizel dobrovolně. Případ se nadále komplikuje, vychází totiž najevo, že přítel zavražděného, spisovatel Christian Thydell, dostává už rok výhružné anonymní dopisy. Christian by nejraději všechno odbyl mávnutím ruky, ale Patrikova manželka a Christianova přítelkyně Erika ...viac

Komentáre


+Pridaj prispevok
Petra Hanzelová: Morská panna, Oznámiť správcovi
Od autorky som už čítala Kazateľa,bol fajn,ale nepatrí medzi moje top srdcovky..ale Morská panna, to áno, odkedy som si ju doniesla z knižnice som ju z ruky nepustila a do vrátenia sa ju chystám prečítať ešte aspoň raz. Úžasný príbeh..A tie neočakávané zvraty..Klobúk dole autorke, preplietla a zakombinovala postavy priam uká viac >>>
Počet reakcií 0
Reagovať
Anna Tureková: Morská panna, Oznámiť správcovi
Strašne som si obľúbila spôsob tvorby autorky a už sa nemôžem dočkať ako sa zas ponorím do jej sveta a z časti si ho privlastním :
Počet reakcií 0
Reagovať
Žofia: Morská panna, Oznámiť správcovi
Autorka má skvelý štýl písania a jej knihy som zhltla na jeden raz. Už sa teším keď mi dorazí táto aby som sa do nej pustila :
Počet reakcií 0
Reagovať
Silvia Benyoova: Morská panna, Oznámiť správcovi
Mám veľmi rada túto autorku,prečítala som od nej Kazateľa,ľadovú princeznú a kamenára. Páči sa mi jej štýl písania príbehu,kde sa postupne ku koncu prelínajú minulosť a prítomnosť a nakoniec zdanlivo 2 odlišné prípady splynú v jeden: Miestami sa mi zdá,že píše pútavejšie ako Nesbo,aj keď ten je tiež skvelý:
Počet reakcií 0
Reagovať
späť

Anketa / Enkät

Podľa čoho sa rozhodujete pre nové severské krimi?