Mrazivé príbehy z drsného severu

SÚŤAŽ / KONKURRENS

VYHRAJTE ZÁJAZD DO NÓRSKA + ĎALŠÍCH 102 CIEN!

1. cena: Nórsko – Zlatý trojuholník
2. cena: Zľava 500 eur na zájazd
3. cena: Zľava 300 eur na zájazd
100 kníh podľa vlastného výberu

Vydajte sa po stopách vraha z najnovšej knihy Jo Nesboa a vyhrajte zájazd do krajiny nádherných fjordov, najstrmších útesov a najmrazivejších ľadovcov. Stačí si kúpiť nové krimi SMÄD, čítať a odhaliť všetky stopy. Potom vpíšte indície a celkové znenie tajničky nižšie do formulára. Pridajte svoje údaje a ste v hre o úžasný zájazd, 2 zľavové poukazy a 100 kníh podľa seba. Ako na to? Prečítajte si detailný popis súťaže, pomôcky a tipy v článku Vydajte sa po stopách vraha.

VLOŽTE INDÍCIE A VYPLŇTE TAJNIČKU

Poskladajte heslo z 12 písmen, ktoré sú na farebne označených políčkach v plániku priloženom ku knihe. Dostanete riešenie tajničky.

Vložte indície v nasledovnom formulári. Nižšie vypíšete výsledné heslo a svoje údaje.

Vychutnajte si úžasný poznávací zájazd Po stopách Jo Nesba, ktorý odporúča aj prekladateľ nesboviek a manažér BUBO Jozef Zelizňák. Spoznáte všetky miesta, kde sa odohrávajú príbehy kráľa severskej detektívky.
____________

Vyplňte osobné údaje a odošlite registráciu do súťaže. Ak nie je heslo úplné a už neviete viac správnych indícií, pokúste sa heslo uhádnuť.

Celé vysvetlenie, ako pátrať, hľadať indície a heslo, aj pomôcku pre chýbajúce indície nájdete v článku Vydajte sa po stopách vraha.

kod načítať nový obrázok

Upozornenie: Pre uplatnenie výhry musí výherca predložiť doklad o zaplatení knihy Jo Nesbo - Smäd.
[zavri]

Zoznam severských detektívok v súťaži Po stopách Jo Nesba

Každému výhercovi zašleme e-mailom aktuálny zoznam severských detektívok, z ktorých si vyberie jednu knihu a napíše to do e-mailu organizátorovi súťaže.

Anketa / Enkät

Ktorú autorku severského krimi máte najradšej?